index kurumsal urunlerimiz uretim onlineteklif referanslarimiz iletisim

 
 

 

Yüzgüllü Yedi Kardeşler Beton ve Beton Ürünleri Sanayi

1997 Tarihinde Menduh Yüzgüllü Tarafından Kurulan Yüzgüllü Yedikardeşler Beton Sanayii  Sektöründe Bursa’nın En Önde Gelen Firmasıdır.

Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet İle Mal Üretmek Üzere Gerekli Tüm Önlemleri Alarak , Ekip Ruhu Anlayışı İçerisinde B Bursa ‘Da En Çok Tercih Edilen Firma Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerlemektedir.

Şu An Bursa ‘ Da Lider Konumda Bulunan Firmamızın, Yerini Korumak Ve Daha İleriye Götürmek İçin Üzerine Düşen Tüm Sorumlulukları Yerine Getirme Yolunda Yoğun Bir Çalışma İçerisinde Üretimine Devam Etmektedir.Müşteri Memnuniyeti Bizim İçin En Önemli Unsurdur.
Beton Parke Taşlarımız Tse Normlarına Uygun Buhar Kürlü Olarak Üretilmektedir.


Misyonumuz;
Bursa’da Sektöründe Lider Konumda Olma Yolunda Her Türlü Çalışmalarını Yenilikçi Anlayış İle Yürütmekte Ve Tüm Sorumluluklarının Bilinci İle Üretime Devam Etmektedir.

Neden Parke taşı;

Uzun yıllardan beri Avrupa ve Amerika ülkelerinde oldukça yaygın olarak kullanılmakta olab beton parke taşları son yıllarda yurdumuzda da en çok tercih edilen dekoratif yer döşeme elemanı olarak inşaat sektöründe yerini almıştır.

Her çeşit altyapı çalışmasında kolaylıkla sökülüp tekrar kullanılabilen bir malzeme olduğundan dolayı ekonomiktir. Aynı zamanda asfalta göre daha estetik ve dayanıklı olması nedeniyle şehir içi araç trafiğine açık yollarda ve diğer tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Beton parke taşları TSE normlarına uygun olarak üretilmektedir. Serin malzeme olduğundan yazın parklar, yürüyüz alanları ve teraslar için ideal bir malzemedir


PARKE TAŞLARI;
* Ekonomiktir.
* Don ve soğuk havalara karşı dayanımı yüksektir.
* Kolayca uygulanır
* Estetik ve sağlamdır
* Yerli malzeme ile üretilmektedir
* Altyapı çalışmalarında hiçbir ekonomik kayıp söz konusu değildir
* Yeni ve eski malzeme ile uyum sorunu yoktur
* Çeşitli renk, doku ve desen seçeneği
* Su birikintisini önler
* Çevre ile uyum sağlar
* Söküldüğünde tekrar kullanılabilir olduğundan en düşük maliyetli kaplama elemanlarıdır.
TERCİH EDİLEN ÖZELLİKLERİ;
* Renk Ve Dokusunun Olması,
* Donma Ve Kayganlık Olmaması,
* Dayanıklı Malzeme Oluşu,
* Kolay Döşenip Sökülebilmesi,
* Şekil Çeşitliliği,
* Ekolojik Uygunluk,